English version
Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb
pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy

Profily vystavovatelů

BMC - TECH s.r.o.

BMC - TECH s.r.o.

Společnost se již více než 15 let specializuje na dodávky, servis a poradenství průmyslových komponentů. Dodáváme součásti pro aplikace v kompletním rozsahu výkonů od desítek wattů až po elektrárny a námořní lodě. Jsme výhradními zástupci výrobců, kteří jsou díky neustálému vývoji a certifikované kvalitě světovými leadery ve svém oboru.

Pro kolejová vozidla dodáváme:

Pružné spojky CENTA – pro hlavní i pomocné pohony jednotek nezávislé trakce

Speciální pružné pohonné hřídele CENTA – z kompozitních materiálů pro lokomotivy závislé trakce

Pružné spojky CENTA – pro tramvaje

Chladící systémy AKG – pro závislou a nezávislou trakci

Více informací naleznete na www.bmc-tech.cz

Na Czech Raildays 2018 Vás zveme na stánek A1-36.
 
 
 
BORCAD - CZ – na Czech Raildays 2018 stánek A1-13

BORCAD - CZ – na Czech Raildays 2018 stánek A1-13


Společnost BORCAD se zabývá vývojem a výrobou sedadel pro osobní železniční dopravu. Portfolio společnosti pokrývá segment regionální a dálkové dopravy i nejvyšších cestovních tříd. Novými přírůstky do rodiny produktů jsou sedadlo VISIO pro regionální spoje a sedadlo FLEXIO pro spoje dálkové.

Na letošním ročníku Czech Raildays BORCAD představí projekt pro Železničnú spoločnosť Slovensko, jehož realizace začala už v březnu 2018. Jedná se o sedadla typu GENIO, která jsou dodávána pro novostavby rychlíkových vozů prováděné ŽOS Vrútky. V rámci projektu bude dodáno celkem dvacet vozů s kapacitou 84 sedadel. V projektu je oproti zvyklostem na slovenské dráze změněn design potahů. Nový design je inspirován tradiční slovenskou lidovou architekturou, která se dochovala do dnešní doby v obci Čičmany.

www.borcad.cz
 
 
 
BRENS EUROPE, a.s.  Czech Raildays 2018, stánek C-05

BRENS EUROPE, a.s. Czech Raildays 2018, stánek C-05


BRENS EUROPE, a.s. v letošním roce slaví 20 let od svého založení. Za tuto dobu uvedla na trh technická řešení úrovňových křížení pozemních komunikací s dráhami a další produkty BRENS pro železnici 21. století.

Na letošním ročníku CZECH RAILDAYS v Ostravě představí dceřinou společnost BRENS NORTH AMERICA a ucelenou společnou nabídku nejnovějších protihlukových opatření BRENS pro kolejové dráhy, zejména pro tramvajové a příměstské dráhy. Již v těchto dnech probíhají přípravné práce s cílem seznámit odborníky a obchodní partnery s některými novinkami a se strategií společnosti na zahraničních a domácích trzích. Kromě novinek z oblasti "zelených tratí" bude expozice zaměřena na inovaci stávajících produktů pro železniční přejezdy a zádlažby kolejí. Neváhejte a rámci odborné části programu firmy nás poznejte více. Viz odkazy

www.brens-europe.com

wwww.brens-europe.com/czech-raildays-2018