English version
Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb
pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy

Profily vystavovatelů

ČD Cargo, a. s.

ČD Cargo, a. s.


Společnost ČD Cargo, a. s., vznikla 1. prosince 2007 vkladem části podniku ČD, a. s.

Jsme největší český železniční dopravce. Nabízíme přepravu široké škály zboží, od surovin po výrobky s vysokou přidanou hodnotou, přepravu kontejnerů, mimořádných zásilek, pronájem železničních vozů, vlečkové a další přepravní služby.

Zajišťujeme vnitrostátní i mezinárodní přepravu dle rozmanitých požadavků našich klientů. Strategickým cílem společnosti ČD Cargo, a. s., je zachovat si vedoucí pozici na trhu železniční nákladní dopravy v České republice a ve středoevropském regionu a současně být efektivní zákaznicky orientovanou společností.

Výsledkem působení společnosti je maximalizovat hospodářský výsledek prostřednictvím aktivního obchodního zajištění stávajících i nových zakázek v nákladní dopravě a zároveň optimalizovat náklady na zajištění dopravního provozu i chodu celé společnosti.

Objemem přepravy zboží patříme mezi pět největších železničních dopravců v rámci členských zemí EU. Poskytujeme služby zákazníkům na přibližně 1100 místech České republiky a prostřednictvím dceřiných společností i po celé Evropě.
 
 
 
ČD – Telematika a.s.

ČD – Telematika a.s.


Jsme silnou a stabilní společností poskytující komplexní komunikační, telekomunikační a ICT řešení a služby se smluvně garantovanými parametry. K poskytovaní služeb slouží společnosti druhá největší ICT infrastruktura v ČR, centrální úložiště dat, serverové farmy, vývojová, servisní a další specializovaná pracoviště. ČD – Telematika a.s. provozuje přes 3 500 km vlastních optických kabelů po celém území ČR. Rozsahem poskytovaných služeb v oblasti informatiky patří ČD – Telematika a.s. mezi nejvýznamnější poskytovatele služeb v ČR, jakými jsou např. vývoj a provoz databází, telematických aplikací v dopravě, aplikací na různých platformách či vývoj a provoz internetových / intranetových stránek. Společnost zajišťuje servis výpočetní techniky, počítačová školení, provoz rozsáhlých úložišť dat a outsourcing. V oblasti telekomunikací nabízí kompletní portfolio internetových, datových a hlasových služeb s vysokou spolehlivostí a garantovanou kvalitou (SLA). K dalším službám společnosti ČD – Telematika a.s. nepochybně patří i komplexní služby zahrnující plánování, projektování, výstavbu, provoz a nepřetržitý dohled různých typů ICT infrastruktur, jejichž servis zajišťuje týmy dislokovanými na více než 80 místech ČR.

Více informací na www.cdt.cz.
 
 
 
COMINVEST CZ, s.r.o. - na Czech Raildays 2018 stánek B-14

COMINVEST CZ, s.r.o. - na Czech Raildays 2018 stánek B-14


Jsme výhradním partnerem předních evropských výrobců kolejové techniky Airtec International, FCS Rail Equipment, Karnasch Professional Tools, Mabtools, Rotabroach a nově i Gedore pro český a slovenský trh. Náš sortiment dále doplňují speciální stroje značek Husqvarna, Atlas Copco a Wacker Neuson. Profesionální služby v oblasti drobné kolejové mechanizace poskytujeme více než 25 let.

Klademe důraz na prozákaznicky orientovaný přístup a odbornou podporu. Zákazníkům poskytujeme komplexní péči od předvedení strojů, zaškolení obsluhy, technického poradenství až po spolehlivé servisní služby.

Individuální požadavky řešíme na míru, disponujeme skladem náhradních dílů a kompletním sortimentem nástrojů a příslušenství přímo v České republice. Přinášíme moderní formu prodeje, nejvyšší kvalitu dodávaných výrobků za stabilních cen i podmínek.

Na stánku B-14 umístěném ve venkovních prostorách veletržního areálu vás rádi seznámíme s běžnou nabídkou drobné kolejové mechanizace a letošními novinkami.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

www.cominvest.cz
 
 
 
CRESSTO s.r.o. - na Czech Raildays 2018 stánek A1-32

CRESSTO s.r.o. - na Czech Raildays 2018 stánek A1-32


Měření tlaku

Společnost se zabývá výrobou snímačů tlaku, měřidel tlaku a měřících zařízení. Díky svým 20-ti letým zkušenostem se stala stabilní součástí výroby a oprav různých druhů železničních kolejových vozidel. Pro železniční průmysl firma vyvíjí a vyrábí měřící a diagnostické zařízení HAKAN, které je určeno na:

Tlakové brzdy:

- Nákladní vozy
- Osobní vozy
- Lokomotivy

Brzdové přístroje:

- Rozvaděče
- Brzdiče
- Přídavné ventily
- Odbrzďovače

www.cressto.cz
 
 
 
CZ-CARBON PRODUCTS s.r.o. a PanTrac GmbH

CZ-CARBON PRODUCTS s.r.o. a PanTrac GmbH


Firmy CZ-CARBON PRODUCTS s.r.o. a PanTrac GmbH se specializují na výrobu elektrických uhlíkových kontaktů (uhlíkové kartáče, uhlíkové lišty a smykadla sběračů a pantografů) pro dopravní techniku, dráhy, výrobce elektromotorů a další zákazníky po celém světě. Elektrické kontakty vyrábíme zásadně z kvalitních materiálů firmy SGL Carbon GmbH (dříve Ringsdorff). Naše výrobky jsou prověřeny dlouhodobým provozem u zákazníků po celé Evropě.