English version
Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb
pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy

Profily vystavovatelů

EKOVA ELECTRIC a. s. - na Czech Raildays 2018 stánek D-05

EKOVA ELECTRIC a. s. - na Czech Raildays 2018 stánek D-05


Udržujeme města v pohybu.

EKOVA ELECTRIC a. s. je dceřinou společností Dopravního podniku Ostrava a. s.

V jednom z největších opravárenských areálů v České republice provádíme opravy, modernizace a výrobu elektrických prostředků veřejné dopravy: tramvají, příměstských vlakových jednotek, trolejbusů a elektrobusů.

Díky téměř stoleté tradici, jedinečnému know-how a vlastnímu týmu špičkových pracovníků jsme vyhledávaným partnerem doma i v zahraničí – dopravní prostředky, které prošly „rukama“ dělníků, techniků a konstruktérů společnosti EKOVA ELECTRIC, jezdí v 16 městech 11 zemí Evropy a v USA.

Na veletrhu CZECH RAILDAYS 2018 představíme první elektrobus s ultra rychlým nabíjením ve strandardu OppCharge v České republice a na Slovensku.

Těšíme se na Vaši návštěvu na stánku D-05.

www.ekova.cz
 
 
 
ELMESY s.r.o.

ELMESY s.r.o.


Spolehlivý dodavatel komponentů pro dopravní prostředky

Společnost ELMESY s.r.o. je ryze českou společností. Vznikla v roce 2009 s ambicí stát se významným partnerem výrobců kolejových vozidel a dodavatelem jejich částí. Zajišťujeme dodávky dílů pro nová vozidla, podílíme se na modernizaci vozidel, provádíme jejich renovaci a přizpůsobení novým předpisům a normám.

Zabýváme se výrobou a servisem dveřních systémů pro dopravní prostředky hromadné přepravy osob. Zajišťujeme rovněž výrobu a dodávky dalších komponent a dílů, jako jsou řídicí systémy,zádržný systém pro cestující nebo trakční zubové spojky a podobně.

Společnost ELMESY s.r.o. se neobejde bez silného oddělení vývoje a konstrukce. Úzkou spolupráci se zákazníkem považujeme za nutnou podmínku k pochopení jeho potřeb. Dokážeme tak nabídnout kvalitní a spolehlivý výrobek. Jsme spolehlivým partnerem a významným dodavatelem v oboru kolejové dopravní techniky.

www.elmesy.cz

Na Czech Raildays 2018 navštivte náš stánek B-03 na venkovní ploše.

 
 
 
ELVAC a.s.

ELVAC a.s.


Hlavní část společného stánku společností ELVAC a Moxa bude tvořit funkční model vlakové komunikační sítě TCN vytvořené podle standardu IEC 61375.

Společnost Moxa je v současné době světovou jedničkou v široké škále řešení založených na IP komunikacích. Zaměření na odvětví železniční dopravy, palubní a traťovou komunikaci a bezdrátové spojení mezi vlaky a trati je podpořeno účasti Moxy v komisi IEC a organizacích zaměřených na tvorbu standardů v tomto odvětví. Moxa nabízí kompletní sadu komunikačních řešení certifikovaných dle norem EN 50155 a EN 50121-1/4 pro použití v drsných provozních podmínkách na železnici.

Produktová řada Moxa pro aplikace na železnicích zahrnuje síťové prvky i koncová zařízení potřebná pro sestavení kompletních systémů jako jsou páteřní datové sítě, video dohledové systémy, zabezpečovací systémy, monitoring prostředí, zábavné a informační systémy pro cestující apod.

Mezi typická zařízení pro tyto systémy patří:
- Ethernetové síťové prvky pro instalaci do vozidel a do venkovních rozvaděčů
- Prvky pro bezdrátovou komunikaci
- Převodníky pro připojení sériových zařízení do sítě Ethernet, prvky pro bezdrátovou komunikaci,
- Vestavné počítače
- IP kamery a digitální video záznamníky
- Distribuované I/O moduly a RTU jednotky

V české republice je autorizovaným distributorem zařízení Moxa společnost ELVAC a.s. Společnost ELVAC je nejen obchodním zástupcem, ale provozuje i certifikované středisko technické podpory a lokální servisní centrum pro zařízení Moxa.

V případě zájmu o podrobnější informace navštivte stránky:

www.elvac.eu

www.moxa.cz

Na Czech Raildays 2018 nás najdete na stánku A1-09.
 
 
 
EUROVIA CS, a. s.  - na Czech Raildays 2018 stánek A1-53

EUROVIA CS, a. s. - na Czech Raildays 2018 stánek A1-53


Společnost EUROVIA CS, a. s., dříve Stavby silnic a železnic, a. s., patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice a je jedničkou v oblasti dopravního stavitelství. Stavíme na svých bohatých zkušenostech, špičkovém technologickém zázemí a výkonnosti regionálních závodů a dceřiných společností. Máme vlastní surovinovou základnu. Skupina je organizována do šesti oblastí na území České a Slovenské republiky.

EUROVIA CS, a. s., nabízí své služby zákazníkům již více než 65 let. Od roku 2006 je jejím stoprocentním vlastníkem francouzská společnost Eurovia, která působí v 18 zemích světa a je součástí světového koncernu VINCI.

Závod Železniční stavby s ročním obratem ve výši přes 2 mld Kč se specializuje na výstavbu, modernizace, optimalizace a rekonstrukce staveb železniční infrastruktury v České republice, na Slovensku nebo v například v Litvě. V loňském roce zrevitalizoval trati Bludov – Jeseník nebo Pardubice – Ždírec nad Doubravou, také zrekonstruoval železniční stanici Praha – Hostivař.

www.eurovia.cz
 
 
 
EVPÚ a.s. - na Czech Raildays 2018 stánek C-08

EVPÚ a.s. - na Czech Raildays 2018 stánek C-08


EVPÚ a.s. je spoločnosť disponujúca vlastnými výskumno-vývojovými, výrobnými i skúšobnými kapacitami. Produkcia elektrokomponentov pre železničný priemysel má viac ako 30 ročnú tradíciu.
• Kompletné elektrovýzbroje zahrňujúce trakčné a pomocné meniče, meniče budenia pre elektrodynamické brzdy, sú vhodné do modernizovaných i novo vyrábaných vozidiel.

• Centrálne zdroje energie pre napájanie elektrospotrebičov, pracujúce na všetkých napäťových sústavách v Európe, sú využívané v novobudovaných i modernizovaných osobných vozňoch a prímestských jednotkách.

• V oblasti infraštruktúry je rozvinutá produkcia zdrojov pre napájanie zabezpečovacích zariadení, zdrojov pre ohrev výhybiek, zdrojov skúšobného napätia pre výrobcov a prevádzkovateľov koľajových vozidiel a filtračno-kompenzačných jednotiek pre striedavé trakčné transformovne.
 
 
 
EXACTIS CZ s.r.o. - na Czech Raildays 2018 stánek A2-03

EXACTIS CZ s.r.o. - na Czech Raildays 2018 stánek A2-03


Společnost EXACTIS CZ s.r.o. se zabývá výrobou a vývojem měřicí techniky a elektroniky. Využíváme více jak 15-ti leté zkušenosti z vývoje a výroby měřící techniky pro železniční techniku a zkušenosti s vývojem měřicí techniky do těžkých klimatických podmínek.

Hlavním výrobním programem jsou především měřicí systémy SMC pro měření sběračů proudu, pantografů, vyhovující normě EN50206-1. Tyto přístroje jsou dodávány významným mezinárodním výrobcům železniční techniky sídlícím po celém světě.

Součástí dodávek je i školení pracovníků z oblasti metrologie se zaměřením na metodiku měření a testování.

Společnost EXACTIS CZ vlastní kalibrační laboratoř. Zajišťujeme kalibraci síly, tlaku, délky, napětí a proudu.

www.exactis.cz
 
 
 
EXPOmedia, s.r.o.

EXPOmedia, s.r.o.


Jsme full-servisová agentura zabývající se přípravou,
organizací a zajištěním účasti a prezentace klientů
na mezinárodních i tuzemských veletrzích.

V rámci full-servis nabízíme zajištění všech aktivit spojených s účastí na veletrhu, tedy:
- vytipování vhodných veletrhů pro nadcházející rok
- veškerá komunikace s organizátorem akce (od zajištění plochy až po komunikaci během veletrhu)
- rezervace plochy, objednání všech služeb s expozicí spojených
- příprava designu expozice a její následná realizace
- příprava grafiky expozice i její vytištění
- spedice exponátů až na stánek
- zajištění letenek, ubytování, transferů z ČR do místa konání veletrhu
- účast Project Managera a Technical Managera po celou dobu
konání veletrhu (ti řeší jakékoliv nastalé situace, Vy se tak o nic nemusíte starat)
- zajištění cateringu (jednorázový nákup + čerstvý catering)
- zajištění doprovodných akcí a hostesek (českých i místních)
- organizace eventů či tiskových konferencí během veletrhu
- následné vyhodnocení akce