English version
Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb
pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy

Profily vystavovatelů

FAIVELEY TRANSPORT LEKOV, a.s. - čekáme Vás na stánku A1-21

FAIVELEY TRANSPORT LEKOV, a.s. - čekáme Vás na stánku A1-21

K zásadním událostem v historii společnosti LEKOV se zařadilo ukončení převodu výroby pantografů ze společnosti FAIVELEY, čímž se stal LEKOV definitivně plnoprávným kompetenčním centrem pro vývoj a výrobu pantografů v rámci celé FAIVELEY TRANSPORT Group.

FAIVELEY TRANSPORT patří k vedoucím světovým výrobcům vysoce sofistikovaných systémů pro železniční vozidla. Skupina disponuje osmi výrobkovými divizemi: Brzdové systémy, dveřní systémy, klimatizace, elektromechanické systémy, elektronické systémy, systémy spřáhel, systémy nástupištních dveří a zákaznický servis. Výrobky skupiny se vyrábí ve třiceti výrobních závodech rozložených po celém světě. Loňský prodej na úrovni 852 mil. euro znamenal pro skupinu 23 % meziroční růst. Sídlo skupiny je v Paříži ve Francii.

Elektromechanické přístroje se značkou LEKOV spolehlivě pracují v lokomotivách, tramvajích, trolejbusech a vozech metra většiny světových výrobců. Mezi naše hlavní zákazníky se kromě společnosti ŠKODA TRANSPORTATION řadí mimo jiné společnost Bombardier Transportation, stejně jako francouzský Alstom Transportation či německý Siemens. Největšího zákazníka na americkém kontinentu představuje společnost General Electric a v neposlední řadě například japonská společnost Mitsubishi Electric nebo korejská společnost Huynday Rotem.

 
 
 
fgFORTE s.r.o

fgFORTE s.r.o

Společnost fgFORTE byla založena v roce 2003 se zaměřením na výrobu, prodej a servis olověných akumulátorů a v současné době patří mezi významné české výrobce a dodavatele různých druhů baterií a bateriového příslušenství.

Kroměřížský výrobce průmyslových akumulátorů bude na Czech Raildays 2016 prezentovat především produkty schválené pro použití na železniční dopravní cestě, zejména pro oblast sdělovacích a zabezpečovacích zařízení.
Mezi další zajímavé produktové řady, které zde budou představeny, patří nové nikl-kadmiové baterie a EV trakční baterie se suchými články.

Team fgFORTE se velmi těší na setkání s vámi a na diskuze související s aktuálními trendy v oblasti průmyslových akumulátorů a záložního napájení.

Czech Raildays 2016 - stánek A2-04

www.fg-forte.cz