English version
Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb
pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy

Profily vystavovatelů

KINEX BEARINGS, a.s. - stánek B-07 na venkovní ploše

KINEX BEARINGS, a.s. - stánek B-07 na venkovní ploše


KINEX BEARINGS, a.s. patrí k lídrom pokiaľ ide o dodávky nápravových valčekových ložísk do železničného priemyslu v Európe.
Začiatok výroby jednoradových valčekových ložísk pre nápravy koľajových vozidiel sa datuje od roku 1959.
Jednoradové valčekové ložiská pre železničný priemysel sú vyrábané v súlade s požiadavkami Európskej normy EN 12080 a testovanané podľa Európskej normy EN 12080 a UIC 515-5. Valčekové ložiská sú charakteristické nízkym trecím odporom, nízkou prevádzkovou teplotou, nízkym opotrebením ložiskových komponentov a vysokou únosnosťou.
Jednoradové valčekové ložiská z produkcie KINEX BEARINGS, a.s. sú použité:
- v uloženiach náprav nákladných a osobných vagónov, elektrických a dieselových lokomotív
- v prevodovkách
- v trakčných motoroch a generátoroch
- v kompresoroch a ventilátoroch
- v budičoch a dobíjacích dynamách elektrických a dieselových lokomotív

V prípade potreby nápravových zaťažení pre nákladné vagóny, KINEX BEARINGS, a.s. ponúka dodávky nápravových ložísk pre osové zaťaženie 22,5 t a 25 t .
 
 
 
Kladenská dopravní a strojní s.r.o.

Kladenská dopravní a strojní s.r.o.


Kladenská dopravní a strojní působí již více než 10 let jako úspěšný licencovaný železniční dopravce na celostátních i regionálních tratích v České republice a na Slovensku. Jsme dynamickou společností, která nabízí svým zákazníkům komplexní služby v nákladní železniční přepravě, veřejné i neveřejné osobní dopravě.

Díky bohatým zkušenostem našich pracovníků a síti ověřených partnerských firem každoročně posouváme hranice poskytovaných technických, logistických, obchodních a organizačních procesů.

Nabízíme:

• pronájem dieselelektrických a elektrických lokomotiv včetně strojvedoucích a vlakvedoucích
• opravy a údržbu kolejových vozidel
• nákladní přepravu a zvláštní přepravu osob

Nadstavbou těmto aktivitám vypravuje KDS s.r.o. ZÁŽITKOVÉ VLAKY. Pořádáme firemní, veřejné i soukromé akce s doprovodným programem na klíč.


Více na www.kdskladno.cz

Na Czech Raildays 2018 nás navštivte ve venkovním areálu na koleji u sektoru C, pozice K-31.
 
 
 
Klüber Lubrication CZ

Klüber Lubrication CZ

Jak zajistit spolehlivý provoz železnice i přes vysoká zatížení, vibrace, vítr a sníh, extremní teploty atd.? Výběr správného maziva je - pro zajištění delších domazávacích intervalů a provozní spolehlivosti - velmi důležitý. Navštivte nás na tomto veletrhu a my Vám s radostí odpovíme na všechny Vaše otázky.

Mnoho z našich speciálních maziv bylo vyvinuto v úzké spolupráci s výrobci strojů. Posouváme hranice použitelnosti syntetických maziv při nízkých teplotách a při delších servisních intervalech. Nabízíme Vám plastická maziva pro dlouhodobé mazání a spolehlivý provoz železniční infrastruktury. Naše maziva prodlužují životnost komponent a servisní intervaly, čímž šetří Vaše peníze. Kdekoliv na světě a ve stejně vysoké kvalitě.

Věnujte část svého času a promluvte si s našimi experty na veletrhu Czech Raildays 2017:
o speciálních mazivech pro jednotlivé součásti kolejových vozidel: spojky, okolky, převodovky, trakční motory, ložiska dvojkolí, brzdy, dveře či vzduchové kompresory
o speciálních mazivech pro železniční infrastrukturu: výhybky, železniční vedení atd.

Najdete nás v hale A1, stánek č. 51

www.klueber.cz