English version
Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb
pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy

Profily vystavovatelů

T-CZ, a.s.

T-CZ, a.s.


Společnost s dlouholetou tradicí ve výrobě a vývoji radiolokačních a radiokomunikačních systémů, jako nástupce firmy TESLA Pardubice, patří ve svém oboru mezi lídry českého technologického průmyslu a dodává své produkty a služby po celém světě. Zázemí s vlastní mechanickou výrobou a elektrovýrobou je zárukou kvality dodávaných výrobků. Díky výzkumnému a vývojovému oddělení s flexibilním servisním týmem poskytuje společnost kompletní balíček služeb zákazníkovi v podobě dodávek na klíč.

T-CZ dodává komplexní radiové vybavení hnacích vozidel

• Výroba a montáž radiostanice VS67 v analogově-digitálním režimu
• Projektová příprava
• Montáž radiostanice na vozidlo na klíč
• Záznamové zařízení provozu
• Servisní a poradenská činnost

Více informací naleznete na www.tcz.cz.

Navštivte nás na Czech Raildays 2018 stánku A1-10.
 
 
 
TOP CENTRUM – Jaroslav Novák

TOP CENTRUM – Jaroslav Novák


Společnost TOP CENTRUM nabízí široký výběr profesionálního nářadí, stavební mechanizace, kufrů a brašen na nářadí, teleskopických žebříků a vestaveb do vozidel. Převážnou většinu nabízených značek firma dováží ze zahraničí přímo od výrobců a zajišťuje na ně záruční i pozáruční servis. V prostorách firmy se pravidelně pořádají jak obchodně-technická školení, tak předváděcí akce pro širokou veřejnost.
V roce 2008 obdržela osvědčení certifikačního úřadu TŰV SŰD.

Firma TOP CENTRUM pro železniční a kolejovou dopravu nabízí mimo jiné:
- rázové utahováky na benzínový pohon
- rozbrušovací a záchranářské pily
- podbíjecí zařízení na pražce
- speciální nářadí a svítilny do výbušného prostředí a další.

Více informací naleznete na www.topcentrum.cz

Na Czech Raildays 2018 se na Vás těšíme na volné ploše v expozici C 01.
 
 
 
TRAKCE, a.s. - stánek A1-30

TRAKCE, a.s. - stánek A1-30


Dálkové ovládání EOV tramvajových křižovatek

V projektu pro Dopravní Podnik Ostrava a.s. byl vyřešen dálkový dohled a ovládání na třinácti tramvajových křižovatkách v Ostravě. Součástí řešení je autonomní ovládání elektrického ohřevu výhybek a přenos technologických dat na pracoviště dispečera. Dispečeři díky tomuto systému monitorují a ovládají elektrický ohřev výhybek, monitorují stav zablokování výhybek a získávají informaci o výpadku napětí troleje. Obsluze je také umožněno systém dálkově konfigurovat a zpětně prohlížet vzniklé události. Pro přenos dat byla využita síť GPRS a pro řízení a monitoring byly využity moduly FARCOM 8DI/8DO.

V tomto roce se naše společnost podílí na významném projektu Dopravního podniku Ostrava a.s., který se týká koordinace stavebních činností – Revitalizace přednádražního prostoru Svinov II.etapa, Výstavba tramvajových zastávek Nová Karolína, Oprava ulice Ruské v úseku Vrázova – Závodní.

Revitalizace přednádražního prostoru Svinov mosty II.etapa, překlopení jednokolejné trati ze severního na jižní most proběhne o víkendu 20. - 22.7.2012. Alternativně lze tuto výluku realizovat v termínu 13. - 15.7.2012, výluka zásadním způsobem neomezí průběh konání festivalu Colours of Ostrava.

www.trakce.cz
 
 
 
Traťová strojní společnost, a.s.

Traťová strojní společnost, a.s.


Traťová strojní společnost, a.s. působí více než 66 let v oblasti výstavby, modernizace a rekonstrukce železničních tratí. Společnost je schopna poskytovat stroje traťové mechanizace použitelné pro všechny stávající požadované technologie při pracích na železničním svršku.TSS je rovněž opravárenskou základnou vlastního strojního a vozového vybavení a tyto činnosti provádí i pro cizí subjekty.

Traťová strojní společnosti, a.s. má sídlo v Ostravě a střediska ve Starém Plzenci, Lovosicích, Hradci Králové a Hulíně.

Od roku 2008 je společnost úspěšně certifikovaná a účinně uplatňuje integrovaný systém kvality podle norem ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Navštivte nás na Czech Raildays 2018 na venkovní ploše ve stánku B-12

www.tssas.cz
 
 
 
TRIBOTEC, spol. s r.o.

TRIBOTEC, spol. s r.o.


TRIBOTEC, spol. s r.o. působí v oblasti dodávek centrálního mazání, mazací techniky, hydrauliky a pískovacích systémů.
Pro aplikace v kolejové dopravě TRIBOTEC vyrábí a dodává mazání okolků a mazání hlavy kolejnice (TOR) pro tramvaje i lokomotivy, pískovací systémy pro tramvaje i lokomotivy splňující požadavky normy TSI (LOC&PAS), systémy stacionárního mazání kolejových oblouků a stacionární systémy mazání hlavy kolejnice (TOR) pro tramvajové i železniční tratě. Dále hydraulické agregáty v zákaznickém provedení, včetně systémů pro kolejová vozidla a kolejovou dopravu.

Prodejní a výrobní činnosti jsou podporovány projektovým zpracováním jednotlivých systémů dle požadavků zákazníka, instalací a montáží u uživatele včetně uvedení do provozu a optimalizace pracovního režimu, návazně pak servisní činností, preventivní údržbou a poradenstvím. Společnost má zkušenosti s projektovými řešeními pro kolejová vozidla různých typů. Její výrobky jsou cíleně koncipovány jako modulární řešení v podobě stavebnice, které umožňují jejich širokou modifikaci dle konkrétního technického zadání bez růstu nákladů na projektovou přípravu.

Firma realizuje veškeré konstrukční práce v 3D modelování, má zavedeno SW sdílení dokumentace zákazníka a implementaci modelů přímo do jeho projektové dokumentace. Veškeré firemní činnosti jsou realizovány v souladu s požadavky systému managementu kvality dle ISO 9001:2015. Firma je certifikována pro procesy svařování dle normy ČSN EN 15085-2:2008 v certifikační úrovni CL-1.


Více informací naleznete na www.tribotec.cz

Na Czech Raildays 2018 nás najdete na stánku A1-38.
 
 
 
TSL-ESCHA GmbH – Partner of the TURCK Group

TSL-ESCHA GmbH – Partner of the TURCK Group


TSL-ESCHA je řadu let uznávanou společností, která vyvíjí, vyrábí a distribuuje vysoce kvalitní tlačítka pro otevírání dveří, signalizační zařízení a LED světla pro dopravní prostředky.

Díky zavedení LED technoligie v 80. letech patří společnost ke světovým lídrům na trhu a po dobu své působnosti vytvořila hned několik špičkových výrobních řad v souladu s normami TSI-PRM. Kromě toho vyrábí vysoce kvalitní robustní osvětlení pro průmyslové aplikace. TSL-ESCHA je partnerem mezinárodní skupiny TURCK.

wwww.tsl-escha.com

Navštivte nás v hale A2 na stánku č. 11.
 
 
 
Turck, s.r.o.

Turck, s.r.o.

Společnost Turck, s.r.o. je na českém trhu již od roku 1995 a patří k předním dodavatelům automatizační techniky. Součástí výrobního programu je i celá řada produktů vhodných pro drážní aplikace. Díky globální působnosti společnosti Turck, vysoké spolehlivosti a přijatelné cenové úrovni jsou tyto produkty použité na vozidlech vyrobených nebo provozovaných nejen v České republice, ale i v dalších evropských zemích, v Asii, Americe i Austrálii.

Rádi Vás přivítáme na našem výstavním stánku č. 11 v hale A2, který kromě prezentace produktů nabídne také prostor pro diskuzi s Vámi. Těšit se můžete na různé typy senzorů, vnitřní a vnější tlačítka, LED osvětlení a signalizační světla, zvukové signalizátory, elektromechanická i polovodičová relé, časová relé a další produkty.

Na vaši návštěvu se těší kolektiv zaměstnanců Turck, s.r.o.!

www.turck.cz stánek A2-11