English version
Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb
pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy

Profily vystavovatelů

BONATRANS GROUP a.s. - na Czech Raildays 2019 stánek C-05

BONATRANS GROUP a.s. - na Czech Raildays 2019 stánek C-05


BONATRANS GROUP, největší evropský výrobce železničních dvojkolí, patří mezi přední světové firmy ve svém oboru. Své produkty exportuje do více než 80 zemí světa na 5 kontinentech. Firma vyvíjí, vyrábí a dodává široký sortiment jak dvojkolí, tak jeho části jako jsou kola, nápravy, kotouče a obruče pro všechny typy kolejových vozidel od rychlovlaků přes tramvaje po lokomotivy a nákladní vozy.

BONATRANS datuje své kořeny do roku 1965, k založení závodu Železniční dvojkolí v rámci Železáren a drátoven Bohumín. Zásadní krok ke svému dalšímu růstu společnost učinila na přelomu začátkem roku 2014, kdy koupila významného německého konkurenta GHH-Radsatz, lídra v dodávkách výrobků i komplexních řešení pro nízkopodlažní tramvaje. Na sklonku 2015 úspěšně zahájila dodávky dvojkolí z nového závodu v Indii. Pro BONATRANS v regionu Moravskoslezského kraje pracuje více než 1300 lidí.

Více informací naleznete na www.ghh-bonatrans.com
 
 
 
BORCAD - CZ – na Czech Raildays 2019 stánek A1-11

BORCAD - CZ – na Czech Raildays 2019 stánek A1-11


Společnost BORCAD se zabývá vývojem a výrobou sedadel pro osobní železniční dopravu. Portfolio společnosti pokrývá segment regionální a dálkové dopravy i nejvyšších cestovních tříd. Novými přírůstky do rodiny produktů jsou sedadlo VISIO pro regionální spoje a sedadlo FLEXIO pro spoje dálkové.

www.borcad.cz