English version
Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb
pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy

Profily vystavovatelů

ČD Cargo, a. s.

ČD Cargo, a. s.


Společnost ČD Cargo, a. s., vznikla 1. prosince 2007 vkladem části podniku ČD, a. s.

Jsme největší český železniční dopravce. Nabízíme přepravu široké škály zboží, od surovin po výrobky s vysokou přidanou hodnotou, přepravu kontejnerů, mimořádných zásilek, pronájem železničních vozů, vlečkové a další přepravní služby.

Zajišťujeme vnitrostátní i mezinárodní přepravu dle rozmanitých požadavků našich klientů. Strategickým cílem společnosti ČD Cargo, a. s., je zachovat si vedoucí pozici na trhu železniční nákladní dopravy v České republice a ve středoevropském regionu a současně být efektivní zákaznicky orientovanou společností.

Výsledkem působení společnosti je maximalizovat hospodářský výsledek prostřednictvím aktivního obchodního zajištění stávajících i nových zakázek v nákladní dopravě a zároveň optimalizovat náklady na zajištění dopravního provozu i chodu celé společnosti.

Objemem přepravy zboží patříme mezi pět největších železničních dopravců v rámci členských zemí EU. Poskytujeme služby zákazníkům na přibližně 1100 místech České republiky a prostřednictvím dceřiných společností i po celé Evropě.
 
 
 
ČD – Telematika a.s. - na Czech Raildays 2019 stánek A1-38

ČD – Telematika a.s. - na Czech Raildays 2019 stánek A1-38


ČČD - Telematika je významným hráčem v oblasti služeb komunikační infrastruktury a dopravních telematických řešení.

Provozuje druhou největší optickou síť v České republice a poskytuje svým zákazníkům kvalitní velkoobchodní telekomunikační služby a služby v oblasti architektury, výstavby, správy a údržby optických infrastruktur.

Mezi její aktivity v oblasti dopravních telematických řešení patří správa celostátní železniční komunikační infrastruktury včetně GSM-R, implementace železničních bezpečnostních systémů, instalace, údržba a servis komunikačních zařízení ve vlacích.

Rovněž je významným implementátorem mobilní části systému ETCS na hnací vozidla pro dopravce v České republice.

Portfolio činností ČD - Telematiky je doplňeno službami s přidanou hodnotou zahrnujícími systémovou integraci, diagnostiku a analýzu dat nebo kybernetickou bezpečnost. Dalším dynamicky se rozvíjejícím segmentem poskytovaných služeb je silniční telematika nebo oblast internetu věcí, kde realizuje řešení například chytrých parkovacích systémů.

Více informací na www.cdt.cz
 
 
 
COMINVEST CZ, s.r.o. - na Czech Raildays 2019 stánek B-11

COMINVEST CZ, s.r.o. - na Czech Raildays 2019 stánek B-11


Jsme výhradním partnerem předních evropských výrobců kolejové techniky Airtec International, FCS Rail Equipment, Karnasch Professional Tools, Mabtools, Rotabroach a nově i Gedore pro český a slovenský trh. Náš sortiment dále doplňují speciální stroje značek Husqvarna, Atlas Copco a Wacker Neuson. Profesionální služby v oblasti drobné kolejové mechanizace poskytujeme více než 25 let.

Klademe důraz na prozákaznicky orientovaný přístup a odbornou podporu. Zákazníkům poskytujeme komplexní péči od předvedení strojů, zaškolení obsluhy, technického poradenství až po spolehlivé servisní služby.

Individuální požadavky řešíme na míru, disponujeme skladem náhradních dílů a kompletním sortimentem nástrojů a příslušenství přímo v České republice. Přinášíme moderní formu prodeje, nejvyšší kvalitu dodávaných výrobků za stabilních cen i podmínek.

Na stánku B-14 umístěném ve venkovních prostorách veletržního areálu vás rádi seznámíme s běžnou nabídkou drobné kolejové mechanizace a letošními novinkami.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

www.cominvest.cz
 
 
 
CRESSTO s.r.o. - na Czech Raildays 2019 stánek A1-30

CRESSTO s.r.o. - na Czech Raildays 2019 stánek A1-30


Měření tlaku

Společnost se zabývá výrobou snímačů tlaku, měřidel tlaku a měřících zařízení. Díky svým 20-ti letým zkušenostem se stala stabilní součástí výroby a oprav různých druhů železničních kolejových vozidel. Pro železniční průmysl firma vyvíjí a vyrábí měřící a diagnostické zařízení HAKAN, které je určeno na:

Tlakové brzdy:

- Nákladní vozy
- Osobní vozy
- Lokomotivy

Brzdové přístroje:

- Rozvaděče
- Brzdiče
- Přídavné ventily
- Odbrzďovače

www.cressto.cz
 
 
 
CZ LOKO, a.s., Česká Třebová

CZ LOKO, a.s., Česká Třebová


"Zákazníky máme všude tam, kam vedou koleje ..."

Projekce, konstrukce, výroba, modernizace a opravy železničních kolejových vozidel a jejich komponentů.

Společnost CZ LOKO, a.s., se zařadila mezi nejvýznamnější podniky českého železničního strojírenství. Projektuje, konstruuje, vyrábí a dodává moderní dieselelektrické lokomotivy a provádí komplexní modernizace, úpravy a opravy hnacích železničních vozidel. Jedná se o velmi moderní, procesně řízenou a dynamicky se rozvíjející firmu.
V oboru kolejových vozidel působí CZ LOKO, a.s., již přes 160. let.

Základní přehled poskytovaných produktů a služeb:
• Výroba, modernizace, remotorizace, a opravy motorových i elektrických lokomotiv a jejich komponentů.
• Projekce, konstrukce a schvalování drážních vozidel a jejich částí.
• Výroba, modernizace, remotorizace a opravy speciálních drážních vozidel a posunovacích zařízení.
• Strojírenská výroba, obrábění kovů, svářečské práce, opravy a provádění nových nátěrů drážních vozidel a autobusů.
• Komplexní obchodní a servisní služby v oblasti vlečkového provozu včetně provozování železničních vleček.
• Poradenská činnost a výcvik obsluhy kolejových vozidel.
• Pronájem hnacích kolejových drážních vozidel.

www.czloko.cz
 
 
 
CZ testing institute s.r.o. - na Czech Raildays 2019 stánek A1-34

CZ testing institute s.r.o. - na Czech Raildays 2019 stánek A1-34


Jsme mladá dynamická společnost zaměřená na zkušebnictví, odborné technické analýzy a legislativu v oblasti průmyslu, strojírenství a zdravotnictví.

Jste-li firma, která vyvíjí, vyrábí a uvádí nové výrobky na trh, pomůžeme Vám zpracovat potřebnou legislativu, zajistíme zkoušky a posouzení shody pro bezpečné uvedení výrobku na trh.

Náš tým odborníků navrhne optimální řešení v krátkém čase. Nabízíme poradenství a osobní konzultace ve Vaší firmě zaměřené na problematiku v této oblasti.

wwww.cztesting.cz

 
 
 
CZ-CARBON PRODUCTS s.r.o. a PanTrac GmbH

CZ-CARBON PRODUCTS s.r.o. a PanTrac GmbH


Firmy CZ-CARBON PRODUCTS s.r.o. a PanTrac GmbH se specializují na výrobu elektrických uhlíkových kontaktů (uhlíkové kartáče, uhlíkové lišty a smykadla sběračů a pantografů) pro dopravní techniku, dráhy, výrobce elektromotorů a další zákazníky po celém světě. Elektrické kontakty vyrábíme zásadně z kvalitních materiálů firmy SGL Carbon GmbH (dříve Ringsdorff). Naše výrobky jsou prověřeny dlouhodobým provozem u zákazníků po celé Evropě.