English version
Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb
pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy

Profily vystavovatelů

EKOVA ELECTRIC a. s. - na Czech Raildays 2019 stánek D-05

EKOVA ELECTRIC a. s. - na Czech Raildays 2019 stánek D-05


Udržujeme města v pohybu.

EKOVA ELECTRIC a. s. je dceřinou společností Dopravního podniku Ostrava a. s.

V jednom z největších opravárenských areálů v České republice provádíme opravy, modernizace a výrobu elektrických prostředků veřejné dopravy: tramvají, příměstských vlakových jednotek, trolejbusů a elektrobusů.

Díky téměř stoleté tradici, jedinečnému know-how a vlastnímu týmu špičkových pracovníků jsme vyhledávaným partnerem doma i v zahraničí – dopravní prostředky, které prošly „rukama“ dělníků, techniků a konstruktérů společnosti EKOVA ELECTRIC, jezdí v 16 městech 11 zemí Evropy a v USA.

Na veletrhu CZECH RAILDAYS 2019 představíme první elektrobus s ultra rychlým nabíjením ve strandardu OppCharge v České republice a na Slovensku.

Těšíme se na Vaši návštěvu na stánku D-05.

www.ekova.cz
 
 
 
ELMESY s.r.o.

ELMESY s.r.o.


10 let zákaznických řešení

Jsme spolehlivým partnerem a významným dodavatelem v oboru kolejové dopravní techniky. V letošním roce slavíme 10 let od svého založení. Za tuto dobu jsme uvedli na trh technická řešení dveřních systémů se zřetelem na komfort, spolehlivost a bezpečnost cestujících a individuální požadavky zákazníka.

Zabýváme se výrobou a servisem dveřních systémů pro dopravní prostředky hromadné přepravy osob. Zajišťujeme rovněž výrobu a dodávky dalších komponent a dílů, jako jsou řídicí systémy, zádržný systém pro cestující, trakční zubové spojky a podobně. Podílíme se také na modernizaci vozidel, provádíme jejich renovaci a přizpůsobení novým předpisům a normám.

Naše projekty se opírají o silné oddělení vývoje a konstrukce. Úzkou spolupráci se zákazníkem považujeme za nutnou podmínku k pochopení jeho potřeb. Dokážeme tak nabídnout kvalitní a spolehlivý výrobek.

Našim cílem je dlouhodobě spokojený zákazník.

www.elmesy.cz

Na Czech Raildays 2019 navštivte náš stánek B-03 na venkovní ploše.
 
 
 
ELVAC a.s.

ELVAC a.s.


Hlavní část společného stánku společností ELVAC a Moxa bude tvořit funkční model vlakové komunikační sítě ETBN vytvořené podle standardu IEC 61375.

Společnost Moxa je v současné době světovou jedničkou v široké škále řešení založených na IP komunikacích. Zaměření na odvětví železniční dopravy, palubní a traťovou komunikaci a bezdrátové spojení mezi vlaky a trati je podpořeno účasti Moxy v komisi IEC a organizacích zaměřených na tvorbu standardů v tomto odvětví. Moxa nabízí kompletní sadu komunikačních řešení certifikovaných dle norem EN 50155 a EN 50121-1/4 pro použití v drsných provozních podmínkách na železnici.

Produktová řada Moxa pro aplikace na železnicích zahrnuje síťové prvky i koncová zařízení potřebná pro sestavení kompletních systémů jako jsou páteřní datové sítě, video dohledové systémy, zabezpečovací systémy, monitoring prostředí, zábavné a informační systémy pro cestující apod.

Mezi typická zařízení pro tyto systémy patří:
- Ethernetové síťové prvky pro instalaci do vozidel a do venkovních rozvaděčů
- Prvky pro bezdrátovou komunikaci
- Převodníky pro připojení sériových zařízení do sítě Ethernet, prvky pro bezdrátovou komunikaci,
- Vestavné počítače
- IP kamery a digitální video záznamníky
- Distribuované I/O moduly a RTU jednotky

V české republice je autorizovaným distributorem zařízení Moxa společnost ELVAC a.s. Společnost ELVAC je nejen obchodním zástupcem, ale provozuje i certifikované středisko technické podpory a lokální servisní centrum pro zařízení Moxa.

V případě zájmu o podrobnější informace navštivte stránky:

www.elvac.eu

www.moxa.cz

Na Czech Raildays 2019 nás najdete na stánku A1-29.
 
 
 
EVPÚ a.s. - na Czech Raildays 2019 stánek C-08

EVPÚ a.s. - na Czech Raildays 2019 stánek C-08


EVPÚ a.s. je spoločnosť disponujúca vlastnými výskumno-vývojovými, výrobnými i skúšobnými kapacitami. Produkcia elektrokomponentov pre železničný priemysel má viac ako 30 ročnú tradíciu.
• Kompletné elektrovýzbroje zahrňujúce trakčné a pomocné meniče, meniče budenia pre elektrodynamické brzdy, sú vhodné do modernizovaných i novo vyrábaných vozidiel.

• Centrálne zdroje energie pre napájanie elektrospotrebičov, pracujúce na všetkých napäťových sústavách v Európe, sú využívané v novobudovaných i modernizovaných osobných vozňoch a prímestských jednotkách.

• V oblasti infraštruktúry je rozvinutá produkcia zdrojov pre napájanie zabezpečovacích zariadení, zdrojov pre ohrev výhybiek, zdrojov skúšobného napätia pre výrobcov a prevádzkovateľov koľajových vozidiel a filtračno-kompenzačných jednotiek pre striedavé trakčné transformovne.
 
 
 
EXACTIS CZ s.r.o. - na Czech Raildays 2019 stánek A2-03

EXACTIS CZ s.r.o. - na Czech Raildays 2019 stánek A2-03


Společnost EXACTIS CZ s.r.o. se zabývá výrobou a vývojem měřicí techniky a elektroniky. Využíváme více jak 15-ti leté zkušenosti z vývoje a výroby měřící techniky pro železniční techniku a zkušenosti s vývojem měřicí techniky do těžkých klimatických podmínek.

Hlavním výrobním programem jsou především měřicí systémy SMC pro měření sběračů proudu, pantografů, vyhovující normě EN50206-1. Tyto přístroje jsou dodávány významným mezinárodním výrobcům železniční techniky sídlícím po celém světě.

Součástí dodávek je i školení pracovníků z oblasti metrologie se zaměřením na metodiku měření a testování.

Společnost EXACTIS CZ vlastní kalibrační laboratoř. Zajišťujeme kalibraci síly, tlaku, délky, napětí a proudu.

www.exactis.cz